Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
JURA E8 Piano Black (EB)
JURA E8 Piano Black (EB)

4 999,00 zł

Cena regularna: 5 899,00 zł

Najniższa cena: 5 499,00 zł
szt.
NIVONA CafeRomatica 821 - GWARANCJA 2+1 ROK GRATIS
NIVONA CafeRomatica 821 - GWARANCJA 2+1 ROK GRATIS

3 099,00 zł

Cena regularna: 3 799,00 zł

Najniższa cena: 3 190,00 zł
JURA E8 Dark Inox (EB)
JURA E8 Dark Inox (EB)

5 499,00 zł

Cena regularna: 5 899,00 zł

Najniższa cena: 5 899,00 zł
szt.
JURA E8 Moonlight Silver (EB)
JURA E8 Moonlight Silver (EB)

5 499,00 zł

Cena regularna: 5 899,00 zł

Najniższa cena: 5 899,00 zł
szt.
JURA E8 Piano White (EB)
JURA E8 Piano White (EB)

5 499,00 zł

Cena regularna: 5 899,00 zł

Najniższa cena: 5 899,00 zł
szt.
Produkt dnia
Producenci

JURA WE8 - Chrome

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 8 999,00 zł 8999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Jura
Kod produktu: 15285

Opis

Jura WE8

 

 

 

Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność.

Ekspres WE8 w sam raz nadaje się dla osób ceniących sobie wyjątkowy smak, różnorodność specjałów kawowych i walory estetyczne. Zbiornik wody o pojemności 3 l, pojemnik na ziarna mieszczący 500 g ziaren i pojemnik na fusy z 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie.

Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Dzięki funkcji One Touch można wyczarować takie modne specjały, jak kawa latte macchiato, kawa flat white czy kawa cappuccino, za naciśnięciem przycisku. Umieszczone z przodu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta również dla niewprawnych użytkowników.

WE8 z elementami w szlachetnym kolorze Chrome jest modną ozdobą każdej kuchni dzięki przejrzystemu wzornictwu opartemu na prostych liniach.

 

 Cechy:

Dysza do spieniania mlekaG2

Nowa dysza do spieniania mlekaG2 została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów i stanowi przykład doskonałego kształtu i wyglądu. Została stworzona specjalnie z myślą o przyrządzaniu specjałów kawowych z pianką mleczną, dlatego potrafi wyczarować cappuccino i inne kawy z pianką o najlepszej jakości.

 

Dla smakoszy

Udany biurowy automatyczny ekspres do kawy został jeszcze bardziej udoskonalony. Teraz za naciśnięciem jednego przycisku ekspres WE8 przyrządza łącznie 16 różnych specjałów. Dodatkowo urzeka pysznym espresso macchiato, espresso doppio, kawą specjalną oraz wodą na zieloną herbatę za naciśnięciem jednego przycisku.

 

Najnowocześniejsze technologie zapewniające maksymalną przyjemność picia kawy

Czy to dzięki funkcji One-Touch Cappuccino, która pozwala przyrządzić takie modne specjały jak latte macchiato, flat white i cappuccino, czy też Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), który optymalizuje czas ekstrakcji i pozwala w krótkim czasie wydobyć pełną głębię aromatu kawy – wyposażony w najnowsze technologie JURA, nowy ekspres do kawy WE8 wyczarowuje imponującą liczbę specjałów kawowych za naciśnięciem jednego przycisku.

 

Indywidualne rozwiązania spełniające Państwa oczekiwania

Ze względu na to, że wymogi zmieniają się zależnie od miejsca użytkowania, ekspres WE8 oferuje wiele możliwości programowania i indywidualizacji. Dzięki temu można bardzo łatwo dopasować ilość kawy mielonej i wody do osobistych preferencji i stosowanych naczyń. Możliwe jest wyróżnienie określonych specjałów kawowych poprzez zablokowanie innych. Na życzenie dostępne są również różne tryby, pozwalające na zmianę ustawień wstępnych lub ilości do napełnienia filiżanek dopiero po wprowadzeniu określonej kombinacji przycisków

 

Szybko i za jednym przyciśnięciem przygotujesz:

 

  • Ristretto
  • 2 x Ristretto
  • Espresso
  • 2 x Espresso
  • Kawa
  • 2 x Kawa
  • Cappuccino
  • Espresso doppio
  • Espresso macchiato / Macchiato
  • Latte macchiato
  • Flat white
  • Porcja mleka
  • Gorąca woda
  • Woda na zieloną herbatę
  • Kawa mielona
  • Kawa specjalna

 

Specyfikacja:

 

Dzienna wydajność 30 - 70 kaw
Pojemność zbiornika na wodę 3 l
Regulowana jednostka zaparzania 5 - 16 g
Zbiornik na ziarna z pokrywą chroniącą aromat Tak
Pojemność zbiornika na ziarna 500 g
Liczba produktów 16
Wyświetlanie statusu konserwacji Tak
Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania Tak
Licznik kaw Tak
Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji) 25
Funkcja kawy mielonej
tak
Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) tak
Wkłady fitrów CLARIS CLARIS Smart / Pro Smart
Regulowana wysokość wylewki kawy / cappuccino
 65 - 111 mm / 107 - 153 mm  
Moc 1450
Waga 11
Szerokość 29,5
Wysokość 41,9
Głębokość 44,4
Okres gwarancji (paragon/faktura) 24 miesiące

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl